Ceník výkonů

"

Ceník plastických operací, uvádíme koncové ceny včetně DPH "

Konzultace poskytujeme zdarma. Cena operace je definitivně stanovena při konzultaci a bývá individuální např. velikost liposukce, velikost redukce prsů, velikost zákroku na břiše/ mini nebo celková abdominoplastika/, typ implantátů .. atd.

 
Provádíme tyto operace:

Ptoza obličeje (face lifting)
Operace horních víček (blepharoplastika)
Operace dolních víček (blepharoplastika)
Operace odstálých boltců (otoplastika)
Operace měkkého nosu (rhinoplastika)
Operace celého nosu (rhinoplastika)
Zmenšení prsů
Korekce ptozy prsů
Zvětšení prsů implantáty
Operace ptozy břicha (abdominoplastika)
Tumescentní liposukce v celkové anestezii
Redukce kožních valů paží
Redukce kožních valů stehen
Plastická operace stydkých pysků, labioplastika v celkové anestezii

 

Vaše dotazy
MUDr. Miroslava Průchová odpovídá na Vaše dotazy...


"

Dobrý den, Měla bych dotaz, je mi 20 let a mám každé oko jinak velké (oční štěrbinu). Zajímalo by mě, jestli se dá tato vada operovat a kolik by to případně stálo? Děkuji Lucka"

Dobrý den, pokud máte tento problém od narození, tak je to na menším oku vrozená ptoza víčka. Tuto vadu musí posoudit oční lékař a musí se vyjádřit k velikosti vady, k funkci svalu. Na plastické chirurgii vybereme vhodný typ operace, tuto potom hradí pojišťovna. S pozdravem Dr.růchová

"

Dobrý večer,měla bych zájem o tuto operaci, jsem sice zaměstnaná, ale nemám dostatek peněz v hotovosti. Ptám se tedy, zda je možné uhradit tak zákrok v několika splátkách, nebo zda třeba částečně nepřispívá zdravotní pojišťovna. Děkuji za odpověď."

Dobrý den, určitě se zastavte na konzultaci, kde  rozhodneme jaký typ operace uděláme a kolik bude stát. Zdravotní pojišťovna na tento typ operace nepřispívá a bohužel na splátky operace možná není. S pozdravem Dr.Průchová