Kontakt

"

Poradíme a pomůžeme Vám s problémy Vašeho těla.
Přijďte dnes! "

MUDr. Miroslava Průchová

Fakultní nemocnice Plzeň
oddělení plastické chirurgie
Alej Svobody 80, 304 60 Plzeň

tel.: 377 103 672
mobil: 737 077 595
email: miroslava@pruchova.eu
email: pruchova@fnplzen.cz

 

Objednávka na osobní konzultaci

Konzultace poskytuji nezávazně a bezplatně každou středu od 15:30 do 17:30.


Doporučujeme tyto weby:

BodyFit - Zdravý životní styl

Odstranění bradavic - ambultatní chirurgický zákrok, který pacienta nijak nerozptyluje. Růst bradavic způsobuje tzv. papillomavirus, jehož inkubační doba je velice individulelní.

Vaše dotazy
MUDr. Miroslava Průchová odpovídá na Vaše dotazy...


"

Dobrý den, Měla bych dotaz, je mi 20 let a mám každé oko jinak velké (oční štěrbinu). Zajímalo by mě, jestli se dá tato vada operovat a kolik by to případně stálo? Děkuji Lucka"

Dobrý den, pokud máte tento problém od narození, tak je to na menším oku vrozená ptoza víčka. Tuto vadu musí posoudit oční lékař a musí se vyjádřit k velikosti vady, k funkci svalu. Na plastické chirurgii vybereme vhodný typ operace, tuto potom hradí pojišťovna. S pozdravem Dr.růchová

"

Dobrý večer,měla bych zájem o tuto operaci, jsem sice zaměstnaná, ale nemám dostatek peněz v hotovosti. Ptám se tedy, zda je možné uhradit tak zákrok v několika splátkách, nebo zda třeba částečně nepřispívá zdravotní pojišťovna. Děkuji za odpověď."

Dobrý den, určitě se zastavte na konzultaci, kde  rozhodneme jaký typ operace uděláme a kolik bude stát. Zdravotní pojišťovna na tento typ operace nepřispívá a bohužel na splátky operace možná není. S pozdravem Dr.Průchová