Odkazy

"

Zajímavé odkazy z oboru lékařství "

Partneři

logo_Svet_Zdravi_RGB_HR_GREEN.jpgSvět zdraví - SUNRISE

Hledáte výživového poradce v Plzni? Chcete se zbavit přirozeně a trvale přebytečných kil? Nebo jen upravit své stravovací návyky? Výživoví specialisté z výživové poradny Svět zdraví SUNRISE, Zbrojnická 1, Plzeň jsou vám připraveni odborně poradit. Telefon 734 433 166 .

WEB: http://www.svet-zdravi.cz/plzen/sunrise
FaceBook: https://www.facebook.com/SvetZdraviSunrise

Zdraví

Zdravá výživa, zdravý životní styl

Krása

Relaxace, Wellness

Časopisy

  • Ona ví Magazín pro plný receptů a nápadů pro šikovné ruce!
  • Estetika Časopis o plastické chirurgii, zdraví a kráse.

Ostatní

Vaše dotazy
MUDr. Miroslava Průchová odpovídá na Vaše dotazy...


"

Dobrý den, Měla bych dotaz, je mi 20 let a mám každé oko jinak velké (oční štěrbinu). Zajímalo by mě, jestli se dá tato vada operovat a kolik by to případně stálo? Děkuji Lucka"

Dobrý den, pokud máte tento problém od narození, tak je to na menším oku vrozená ptoza víčka. Tuto vadu musí posoudit oční lékař a musí se vyjádřit k velikosti vady, k funkci svalu. Na plastické chirurgii vybereme vhodný typ operace, tuto potom hradí pojišťovna. S pozdravem Dr.růchová

"

Dobrý večer,měla bych zájem o tuto operaci, jsem sice zaměstnaná, ale nemám dostatek peněz v hotovosti. Ptám se tedy, zda je možné uhradit tak zákrok v několika splátkách, nebo zda třeba částečně nepřispívá zdravotní pojišťovna. Děkuji za odpověď."

Dobrý den, určitě se zastavte na konzultaci, kde  rozhodneme jaký typ operace uděláme a kolik bude stát. Zdravotní pojišťovna na tento typ operace nepřispívá a bohužel na splátky operace možná není. S pozdravem Dr.Průchová